Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Active
sq: Aktiv
