Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Closed
af: Gesluit

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Active
af: Aktief
