Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Active
ar: نشط
