Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Active
bs: Aktivan
