Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Active
ca: Actiu
