Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Active
cy: Gweithredol
