Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Closed
de: Geschlossen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Active
de: Aktiv

en: Boost factor
de: Verstärkungsfaktor
