Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Closed
eo: Fermita

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Active
eo: Aktiva
