Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Closed
eu: Itxita

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Active
eu: Aktiboa
