Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Active
fi: Voimassa
