Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Closed
fr: Fermé

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Active
fr: Actif
