Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Active
is: Virkt
