Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ
