Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Active
lt: Aktyvus
