Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Active
mn: Идэвхтэй
