Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Active
ne: सक्रिय
