Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Active
oc: Actiu
