Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Active
fa: فعال
