Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Content type
ru: Тип материала

en: Active
ru: Активно

en: Boost factor
ru: Буст-фактор
