Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Active
sv: Aktiv
