Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது
