Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Closed
th: ปิด

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา
