Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Active
tr: Etkin
