Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Active
ur: فعال
