Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ
