Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Closed
cs: Zavřená

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Active
cs: Aktivní
