Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Content type
da: Indholdstype

en: Active
da: Aktiv
