Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Active
et: Aktiivne
