Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Active
hu: Aktív
