Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Closed
id: Ditutup

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Content type
id: Jenis konten

en: Active
id: Aktif
