Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Active
it: Attivo
