Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Closed
jv: Ditutup

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Active
jv: Aktif
