Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ka: დახურულია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Active
ka: აქტიური
