Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ku: داخراوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Active
ku: چالاکە
