Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Closed
mr: बंद

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Active
mr: सक्रिय
