Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Active
pl: Aktywne
