Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Active
sl: Aktiven
