Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bg: Закрито

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Active
bg: Активен
