Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Closed
kk: Жабық

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Active
kk: Белсенді
