Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Closed
lv: Slēgts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Active
lv: Aktīvs
