Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Active
ml: സജീവമായ
