Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Active
ro: Activ
