Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Active
uk: Активно
