Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Closed
vi: Đóng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Active
vi: Hoạt động
