Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Keywords
az: Açar söz

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Active
az: Aktiv
