Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Active
be: Актыўна
