Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Active
bn: সক্রিয়
