Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Closed
is: Stongd

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Active
is: Virkin
