Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Closed
gu: બંધ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Active
gu: સક્રિય
