Search API Solr Booster (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Closed
he: סגור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Active
he: פעיל
